اهداف ساپرا گاز راگا
اهداف شرکت


- کمک به توسعه صنعت تولید استیلن و افزایش نقش و سهم استیلن در تولید , اشتغال , حفظ محیط زیست .

- تلاش در جهت استفاده بهینه از منابع موجود با توجه به نیاز های نسل آینده

- فراهم کردن امکانات و بهبود کیفی تجهیزات مورد استفاده و بالا بردن سطح و پوشش استاندارد های صنعتی

- بهره برداری بهینه و نگهداری مطلوب تجهیزات و تعمیرات آن ها

- رعایت قوانین و الزامات قانونی جنبه های زیست محیطی مرتبط با فعالیت های شرکت

- بالابردن سطح آگاهی پرسنل به منظور حداقل رساندن حوادث و خسارات و آلودگی های زیست محیطی

- کاهش ریسک ها به حداقل قابل قبول جهت کلیه خطرات ایمنی و پیامد های نامطلوب زیست محیطی

- حفاظت از کارکنان و طرف های ذینفع اعم از پیمانکاران و مشتریان

خط مشی شرکت


- پاسخگو بودن و جلب رضایت مشتریان از طریق درک و پیاده سازی نیاز های جاری

- استفاده از نیروی با صلاحیت متعهد و افزایش توان علمی سازمان با استفاده از شناسایی و اجرای آموزش مورد نیاز

- رعایت و افزایش الزامات درون سازمانی و مقررات با تمرکز بر حفظ محیط زیست در راستای نیاز مشتریان و الزامات محیط زیست

- سیاست جدی در گسترش حوزه جغرافیایی فعالیت های تعریف شده سازمان

- یکسان سازی کیفیت خدمات با استفاده از یافتن شرکت های همکار موثر در سطح ملی

صنایع وابسته به گاز استیلن خلوص بالای تولیدی ساپراگازاستاندار ها و گواهینامه ها


Iso  یک سازمان بین المللی است که وظیفه آن نگارش استاندارد های بین المللی با توجه به خواسته ها و شرایط قانونی همه کشورها و به منظور یکپارچه سازی همه فرآیند ها و روال انجام کارها با هدف تسهیل در تولید و توسعه روز افزون تولیدات و خدمات در سایه حمایت از تولید کننده و مصرف کننده می باشد .
Iso  از کلمه ای در یونان به نام isos مشتق شده که به معنی برابری و یکسانی بوده و هدف اصلی یک استاندارد را در واقع بیان می کند . در  واقع  عبارت International Organization for Standardization به مفهوم سازمان بین المللی استاندارد سازی بصورت مخفف می شود ios ولی در بیان بصورت iso تلفظ می گردد .
سازمان بین المللی ایزو مجموعه ای از توسعه دهنده های ایزو را گرد هم در اورده که برخی بصورت اعضا اصلی ، برخی اعضا فرعی  و قسمتی به عنوان اعضا جانبی در این سازمان مشارکت دارند. این سازمان در حال حاضر 147 عضو دارد که ایران و سازمان استاندارد ملی ایران یکی از این اعضا و از اعضا اصلی محسوب می شود .

ISO 9001

5307dc52-efbf-4914-8a1d-1a3707ce2c06
ISO 9001 به موضوع مدیریت کیفیت در یک شرکت اشاره دارد

ISO 14001

b325738e-272e-4b9d-8c83-2a9a0f8688aa
ISO 14001 تعهد شرکت را به محیط زیست را ثابت می کند.

اهمیت استاندارد iso


ایزو همانگونه که توضیح داده شد مختص سازمان بین المللی استاندارد سازی است. این سازمان هزاران استاندارد را در زمینه ها و موضوعات مختلف تدوین نموده و مورد تایید همه اعضا قرار گرفته است. هر شرکتی که از این علائم بر روی محصولات خود استفاده نماید در واقع تعهد خود به جامعه و مشتریان را اثبات و کیفیت و برتری محصولات خود را به رخ رقبا کشیده است .
هر یک از علامت های استاندارد بصورت کدی تعریف شده است که مرتبط با موضوعی می باشد . مثلا iso 9001 به موضوع مدیریت کیفیت در یک شرکت اشاره دارد و یا iso 14001 تعهد شرکت به محیط زیست را ثایت می کند .
شرکت هایی که می خواهند ایزو دریافت نمایند باید مطابق با دستورالعمل ها و روشهای اجرایی مرتبط با استاندارد مورد نظر فرآیند ها و اقداماتی را در شرکت انجام دهند و پس از آن با تایید کارشناسان یکی از سازمان های صادر کننده ایزو می توانند این گواهینامه ها را دریافت نمایند .
 البته این مراحل در همه استاندارد ها تقریبا مشابه می باشد ولی در اجرا تفاوت های ساختاری زیادی دارد که باید حتما بوسیله کارشناسان و متخصصین حوزه های حقوقی و مهندسی صنایع انجام شود . شرکت ساپراگاز راگا نیز در راستای اهداف سازمانی و همچنین زیست محیطی ، یکی از اولین شرکتهایی است که در حوزه گازهای صنعتی موفق به دریافت گواهی های iso 9001 و همچنین iso 14001 گردیده است .
این شرکت بر این عقیده است وقتی سازمانی از استانداردهای مشخص و تعریف شده سازمان بین المللی استاندارد بهره مند باشد بزرگترین تعهد را به جامعه و مشتریان خود داده است . مشتریان با دیدن نشان های استاندارد بین المللی بر روی محصولات و خدمات ، به کیفیت و تعهد سازمان واقف می شوند .